1
ARAMA FİLTRELE

Günlük Oda Fiyatı


Antalya Otelleri

Bilem High Class Otel / Antalya

Eski Lara Yolu / Antalya

Emanet Kasa, Fax, Kuaför, Kuru Temizleme, Rent a car

ODA KAHVALTI

110.00 TL

Kişi Başı / Gecelik

Detaylar

Antalya Otelleri ve Antalya'da Tatil

Antalya otelleri, mavi bayraklı muhteşem plajlara, uçsuz bucaksız sahillere, antik kentlere ve doğal güzelliklere sahip Antalya’nın tüm avantajlarını kullanıyor. Antalya, “turizmin başkenti” ünvanını hak ettikçe Antalya otelleri de tüm dünya tarafından tanınıyor ve tercih ediliyor. Bugün dünyadaki birçok büyük tur operatörü, Antalya destinasyonunu ve Antalya Otelleri’ni ön plana çıkarıyor. Çünkü kendi içinde markalaşan kaliteli turistik tesislerin yer aldığı şehir, her bütçe ve beklentiye yanıt verecek çok geniş yelpazedeki tatil olanaklarıyla, dünyanın her yerinden turistin ilgi odağı oluyor. Deniz, kum, güneş üçlüsünden yararlanılacak yaz tatilleri, balayı tatilleri, macera ve keşif yolculukları, kampçılık, yayla turizmi, kongre turizmi, golf turizmi ve daha birçok nedenle Antalya otellerini tercih eden milyonlarca insandan biri de siz olabilirsiniz.

Antalya ili lokasyonu

Akdeniz Bölgesi'nin batısında yer alan şehrin, güneyinde Akdeniz'in mavi suları, batısında bir diğer turizm cenneti olan Muğla, kuzeyinde Burdur ve Isparta, doğusunda Mersin ve Karaman ve kuzey doğusunda da Konya illeri yer alıyor. Türkiye'nin en kalabalık beşinci şehri olan Antalya, Batı Toros Dağları ve Antalya Körfezi arasında bir inci gibi parlıyor.

Antalya'ya ulaşım

Antalya otellerine ulaşım imkanı tanıyan uçaklı ya da otobüslü paket tatil kampanyaları oldukça ilgi görüyor. Bunun haricinde ülkemizdeki çeşitli şehirlerden ve birçok yabancı ülkeden şehrin doğusundaki Antalya Havalimanı'na direkt uçuşlar mevcut. Alanya'ya 45 km. uzaklıktaki Gazipaşa Havalimanı ise, Alanya bölgesi civarında tatil yapmak isteyenlere ikinci bir seçenek oluşturuyor. Karayolu ile şehre ulaşmak isteyenler, birçok şehirden düzenlenen konforlu otobüs seferlerini tercih edebiliyor. Otobüs terminalinden hafif raylı sistem Antray ile şehir içi transferler kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Antalya'da turizm olanakları

Dört mevsim hizmet veren tesisleriyle turizm anlamında sürekli dinamik kalan şehirde, özellikle 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinin kalitesi dikkat çekiyor. Antalya şehri, Konyaaltı, Lara ve Kleopatra gibi ünlü plajlarının yanısıra, masmavi koylarıyla konuklarını büyülüyor. Saklıkent Kayak Merkezi sayesinde Antalya otelleri kış turizmine de kapılarını açabiliyor. Tarihi eser tutkunlarını da unutmayalım. Antalya, antik kentlerinin çokluğu ile tarih ve arkeoloji tutkunlarının rotalarında da mutlaka yer alıyor.

Görmeden dönmeyin!

Antalya'ya gittiğinizde sadece mükemmel Antalya otelleri ile yetinmeyin. Düden, Kurşunlu ve Manavgat Şelaleri'ni, Karain Mağarası'nı, falezleri, Olympos Milli Parkı'nı, Termessos Antik Kenti'ni, Kaleiçi'ni, Side Antik Kenti'ni, Patara'yı, Aspendos'u, Arkeoloji Müzesi'ni, Köprülü Kanyon'u görmek için kendinize zaman yaratmayı ihmal etmeyin! Antalya otellerinde size keyifli bir tatil dileriz.

© Metro Travel 2016. Bütün haklar saklıdır.

Lütfen aşağıdaki alanları geçerli veriler ile doldurun.