0
ARAMA FİLTRELE

Günlük Oda Fiyatı


Marmaris Otelleri

Marmaris'de Tatil

Yeşil ve mavinin mükemmel uyumunu yansıtan Marmaris, yurdumuzun görülmesi gereken cennet köşelerinden biri olarak her yıl binlerce turistin akınına uğruyor. Ege ile Akdeniz'in buluştuğu görkemli kıyıları, muhteşem plajları, bol oksijenli ormanları, birbirinden güzel aktivitelerle birleşince, Marmaris otellerinde tatil yapmak, neredeyse rüya gibi tatil yapmanın sözlük anlamına karşılık geliyor. Bu güzellikleri görmek ve tatil anılarınıza en unutulmaz olanlardan birini eklemek istiyorsanız, vakit kaybetmeden otelinizi seçerek ilk adımı atabilirsiniz.

 

Marmaris lokasyonu

Ege'nin en güneyini, Akdeniz'in en batısıyla birleştiren nadide bir coğrafyada yer alıyor Marmaris. Girintili çıkıntılı kıyı yapısıyla dantele benzetilen yöre, bu özel şekliyle birçok muhteşem koya da ev sahipliği yapıyor.

 

Marmaris'e ulaşım

Havayoluyla gitmek isteyenler için merkeze yaklaşık 1 saat uzaklıktaki Dalaman Havalimanı hizmet veriyor. Şehirlerarası otobüslerle ve özel aracıyla gitmek isteyenleri ise çam ağaçlarıyla bezeli yemyeşil bir yol karşılıyor. Yatların durak yeri olan Marmaris, komşu Rodos'a denizden sadece 45 dakika uzaklıkta yer alıyor.

 

Marmaris'de tatil olanakları

Marmaris otellerinden beklentilerine en uygun olanını seçenleri dolu dolu geçecek bir tatil karşılıyor. Cennet Adası, Akvaryum Koyu, Turunç gibi muhteşem yerlere uğrayan günübirlik tekne turlarıyla şahane sularda kulaç atmak, güneşin mutluluk veren dokunuşundan yararlanmakla bitmiyor Marmaris'in sürprizleri. Jeep safari veya at safari gibi aktivitelerle ormanın oksijen dolu havasını solumak, Dalyan'da çamur banyosu ile şifa bulmak, parasailing, jet ski, flyboard gibi su sporları ile adrenalin yükseltmek, dalış turlarına katılıp derin mavileri tanımak, balığın en tazesinin tadına bakmak gibi turistlerin ilgisini çekecek  birçok aktivite olanağı var Marmaris'te. Bütün bu gündüz aktiviteleri, Bodrum'u aratmayan gece hayatıyla bütünlenerek tatil coşkusunu tamamlıyor.

 

Tarihi kalıntılara ve eserlere merakı olanları Marmaris'de birçok antik kent de bekliyor. Beldibi bölgesindeki Physkos, Turunç bölgesindeki Amos, Hisarönündeki Bybassos ve Kastabos, Bozburun'daki Larymna, Sedir Adası'ndaki Kedrai bunlardan yalnızca birkaçı.

 

Marmaris'de yapmadan dönmeyin!

Merkeze 10 km. uzaklıktaki İçmeler'e gitmeden, tekne turlarına katılıp muhteşem koyları ziyaret etmeden, meşhur Marmaris balından almadan, Dalyan'da çamur banyosu yapmadan, antik kentlerden en az birini görmeden dönmeyin!

 

Marmaris'de seçeceğiniz otelde güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

© Metro Travel 2016. Bütün haklar saklıdır.

Lütfen aşağıdaki alanları geçerli veriler ile doldurun.